Breaking News
Home / Ειδήσεις / Ελληνική / ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ ΟΜΟΡΩΝ ΝΟΜΩΝ & ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ ΟΜΟΡΩΝ ΝΟΜΩΝ & ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΠΑΤΗΣΤΕ ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ ΟΜΟΡΩΝ ΝΟΜΩΝ & ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

.

Πραγματοποιήθηκαν την Κυριακή, 31 Οκτωβρίου 2021, σε εξαιρετικό κλίμα, οι Αρχαιρεσίες της ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΟΜΟΡΩΝ ΝΟΜΩΝ & ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ, του μεγαλύτερου δευτεροβάθμιου οργάνου της Ελληνικής Συνομοσπονδίας Εμπορίου & Επιχειρηματικότητας, με δύναμη 83 Αντιπροσώπων στο τριτοβάθμιο συνδικαλιστικό μας όργανο, που προέρχονται από 61 Πρωτοβάθμια Σωματεία-Μέλη, για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου, Ελεγκτικής Επιτροπής και Αντιπροσώπων στην Τριτοβάθμια Οργάνωση ΕΣΕΕ.

Τα αποτελέσματα έχουν ως εξής :

Για το Διοικητικό Συμβούλιο εξελέγησαν:

Από τον συνδυασμό Ενωμένο Εμπόριο _ 20 Τακτικά Μέλη

Από τον συνδυασμό Αγωνιστική Συνεργασία Εμπόρων_1 Τακτικό Μέλος

Ενωμένο Εμπόριο
Συνδυασμός Παύλου Πολιτάκη

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Ιορδάνη
  2. ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Βασιλείου
  3. ΓΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευσταθίου
  4. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου
  5. ΓΚΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  6. ΚΑΖΑΖΗΣ ΚΙΜΩΝ του Γεωργίου
  7. ΚΑΠΛΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
  8. ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Χαραλάμπους
  9. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Παναγιώτου
  10. ΜΕΛΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
  11. ΜΕΛΙΔΩΝΗΣ ΖΗΣΙΜΟΣ του Γρηγορίου
  12. ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Δημητρίου
  13. ΜΠΙΡΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου
  14. ΟΡΛΑΝΔΟΣ ΙΑΣΩΝ του Κωνσταντίνου
  15. ΠΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στεφάνου
  16. ΠΟΛΕΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου
  17. ΣΤΑΪΝΧΑΟΥΕΡ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Νικολάου
  18. ΣΤΡΑΤΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Νικολάου
  19. ΤΣΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Εμμανουήλ
  20. ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Νικολάου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Δημητρίου
  2. ΤΣΟΧΑΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
  3. ΝΟΥΒΕΛΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Παναγιώτου

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΤΖΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Δημητρίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΨΩΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
  2. ΜΠΟΥΚΙΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του Ανδρέα
  3. ΜΠΑΤΖΑΚΗ ΜΕΛΑΝΙΑ του Κοσμά
  4. ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Λουκά

Για την Ελεγκτική Επιτροπή εξελέγησαν:

Ενωμένο Εμπόριο
Συνδυασμός Παύλου Πολιτάκη

  1. ΒΑΡΒΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
  2. ΜΑΡΚΟΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτου
  3. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δημητρίου

Ως Αντιπρόσωποι στην Ελληνική Συνομοσπονδία Εμπορίου & Επιχειρηματικότητας εξελέγησαν συνολικά 83 εκλέκτορες:

Από τον συνδυασμό Ενωμένο Εμπόριο – 80 Τακτικά Μέλη

Από τον συνδυασμό Αγωνιστική Συνεργασία Εμπόρων – 3 Τακτικά Μέλη

Ενωμένο Εμπόριο
Συνδυασμός Παύλου Πολιτάκη

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Ιορδάνη
  2. ΑΚΙΝΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ευδόκιου
  3. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ -ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ανδρέα
  4. ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
  5. ΒΑΡΒΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
  6. ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Βασιλείου
  7. ΒΛΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Χρήστου
  8. ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γερασίμου-Ανδρέα
  9. ΓΑΡΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
  10. ΓΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευσταθίου
  11. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Εμμανουήλ
  12. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου
  13. ΓΚΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  14. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευσταθίου
  15. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
  16. ΖΗΣΙΜΑΤΟΥ ΟΛΓΑ του Γερασίμου
  17. ΖΟΥΛΟΒΙΤΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στυλιανού
  18. ΚΑΖΑΖΗΣ ΚΙΜΩΝ του Γεωργίου
  19. ΚΑΠΛΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
  20. ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Χαραλάμπους
  21. ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΕΔΜΟΝΔΟΣ του Ιακώβου
  22. ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  23. ΚΑΥΚΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παύλου
  24. ΚΑΦΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αγγέλου
  25. ΚΟΓΙΟΥΜΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σάββα
  26. ΚΟΛΛΑΡΟΥ ΛΟΥΚΙΑ του Ζαννάκη
  27. ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Σπυρίδωνος
  28. ΚΥΡΙΑΖΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ανδρέα
  29. ΛΕΜΟΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αγησιλάου
  30. ΛΙΓΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ευαγγέλου
  31. ΛΙΟΛΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Κωνσταντίνου
  32. ΛΟΥΔΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννου
  33. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Παναγιώτου
  34. ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεμιστοκλέους
  35. ΜΑΡΚΟΜΙΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτου
  36. ΜΕΛΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
  37. ΜΕΛΙΔΩΝΗΣ ΖΗΣΙΜΟΣ του Γρηγορίου
  38. ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Δημητρίου
  39. ΜΠΙΡΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου
  40. ΜΠΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΟΚΛΗΣ του Χαραλάμπους
  41. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου
  42. ΝΙΚΟΛΑΡΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Θεοδώρου
  43. ΝΟΜΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
  44. ΝΤΑΓΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ιωάννου
  45. ΟΒΑΚΙΜΙΑΝ ΑΓΚΟΠ του Γκαραμπέτ
  46. ΟΡΛΑΝΔΟΣ ΙΑΣΩΝ του Κωνσταντίνου
  47. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Σπυρίδωνος
  48. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δημητρίου
  49. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Δημητρίου
  50. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου
  51. ΠΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στεφάνου
  52. ΠΙΤΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Σπυρίδωνος
  53. ΠΟΛΕΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου
  54. ΠΟΛΥΚΡΕΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Σταύρου
  55. ΡΟΥΣΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννου
  56. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΕΥΔΟΚΙΜΟΣ του Ελευθερίου
  57. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Χαραλάμπους
  58. ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΒΕΡΚΙΟΣ του Μάρκου
  59. ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Χρήστου
  60. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
  61. ΣΤΑΪΚΟΣ ΑΛΕΚΟΣ του Δημητρίου
  62. ΣΤΑΪΝΧΑΟΥΕΡ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Νικολάου
  63. ΣΤΡΑΒΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στυλιανού
  64. ΣΤΡΑΤΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Νικολάου
  65. ΣΥΝΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου
  66. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννου
  67. ΤΟΠΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Νικολάου
  68. ΤΣΑΓΓΑΡΗ ΗΡΩ του Αθανασίου
  69. ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δήμου
  70. ΤΣΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χαραλάμπους
  71. ΤΣΙΜΕΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου
  72. ΤΣΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Εμμανουήλ
  73. ΤΣΟΥΡΟΥΦΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Παναγιώτου
  74. ΤΩΜΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
  75. ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Νικολάου
  76. ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗ ΕΥΘΑΛΙΑ του Νικολάου
  77. ΧΑΛΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ευαγγέλου
  78. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Πέτρου
  79. ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του Χρήστου
  80. ΨΥΚΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Θεοδώρου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννου
  2. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
  3. ΤΣΟΧΑΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου
  4. ΝΟΥΒΕΛΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Παναγιώτου
  5. ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Θάνου
  6. ΑΡΑΠΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ανέστη

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

  1. ΜΠΑΤΖΑΚΗ ΜΕΛΑΝΙΑ του Κοσμά
  2. ΜΠΟΥΚΙΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του Ανδρέα
  3. ΤΖΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Δημητρίου

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

  1. ΨΩΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
  2. ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Λουκά.

 

Print Friendly, PDF & Email