Breaking News
Home / Εκλογικά / Σίφνος - Δημοτικές Εκλογές 2019 / Οι άνθρωποι της «Καινούργιας Μέρας» (Ο Συνδυασμός)

Οι άνθρωποι της «Καινούργιας Μέρας» (Ο Συνδυασμός)

.

Οι άνθρωποι της «Καινούργιας Μέρας» (Ο Συνδυασμός)

.

ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ «ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑΣ ΜΕΡΑΣ»

Είναι όλοι τους “εδώ”, για να δώσουμε τα χέρια και να προχωρήσουμε μαζί.

Για να ενώσουμε και όχι για να διχάσουμε τη Σίφνο και τους ανθρώπους της.

Χωρίς προκαταλήψεις, χωρίς αποκλεισμούς, χωρίς κομματικές αποχρώσεις, χωρίς την υποκρισία των μεγαλόστομων διακηρύξεων.

Με «φρέσκες» ιδέες και όνειρα για το νησί μας!

Για μια άλλη νοοτροπία στη διαχείριση του Δήμου!
.

Τους ευχαριστώ για την ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ!
Τους ευχαριστώ για την ΤΙΜΗ!

Καλή επιτυχία σε ΟΛΟΥΣ!

.

Για την «ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ» – Δημοτική Πρόταση Σίφνου
Μαρία Ναδάλη – Υποψήφια Δήμαρχος Σίφνου
.

.

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΗΣ «ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑΣ ΜΕΡΑΣ»

ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΣΙΦΝΟΥ:
1. ΑΤΣΟΝΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ και της ΜΑΡΙΑΣ 
2. ΑΤΣΟΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ και της ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΣ 
3. ΒΑΣΤΑΡΔΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ και της ΦΛΩΡΑΣ 
4. ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ και της ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 
5. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ και της ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΣ 
6. ΔΙΑΡΕΜΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ και της ΜΑΡΙΑΣ 
7. ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ και της ΣΜΑΡΑΓΔΑΣ (ΔΗΜΟ του ΠΑΠΑ) 
8. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ και της ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 
9. ΘΕΟΛΟΓΙΤΗ ΧΡΥΣΟΠΗΓΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ και της ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ 
10. ΚΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ και της ΚΥΡΙΑΚΗΣ 
11. ΚΑΡΑΒΗ ΧΡΥΣΟΠΗΓΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ και της ΦΛΩΡΑΣ 
12. ΚΑΡΑΒΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ και της ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣ 
13. ΛΕΜΠΕΣΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ και της ΜΑΡΙΑΣ (του ΜΑΡΟΥ του ΝΑΡΛΗ) 
14. ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΟΥ και της ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 
15. ΛΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ και της ΡΟΔΟΠΗΣ 
16. ΜΠΕΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ και της ΜΑΡΙΑΣ 
17. ΠΙΤΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ και της ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 
18. ΠΟΔΟΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ και της ΜΑΡΙΑΣ 
19. ΡΑΦΕΛΕΤΟΥ – ΚΟΝΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ και της ΜΑΡΙΑΣ
20. ΣΠΙΘΑ ΦΙΛΙΠΠΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ και της ΑΝΘΟΥΛΑΣ 
21. ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΙΩΑΝΝΟΥ και της ΦΛΩΡΑΣ 
22. ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΘΑΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ και της ΔΕΣΠΟΙΝΑΣ 
23. ΦΟΡΤΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ και της ΦΛΩΡΑΣ 
24. ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ και της ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ 
25. ΧΟΥΖΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΥΜΕΩΝ και της ΦΩΤΕΙΝΗΣ 
26. ΧΡΥΣΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ και της ΧΑΡΙΚΛΕΙΑΣ

.
ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ: 
1. ΒΑΛΕΝΤΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ και της ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ 
2. ΒΕΝΤΟΥΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ και της ΜΑΡΙΓΩΣ 
3. ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – ΠΑΥΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ και της ΑΓΓΕΛΙΚΗΣ 
4. ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ και της ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΣ 
5. ΚΑΛΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ και της ΜΑΡΙΑΣ (ΦΑΡΙΑΝΟΣ)
6. ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ και της ΕΛΕΝΗΣ 
7. ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ – ΤΟΛΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ και της ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΣ (ΒΙΛΗ – ΣΙΦΑΝΤΟ) 
8. ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ και της ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ

.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΤΕΜΩΝΑ: 
1. ΑΤΣΟΝΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ και της ΕΥΠΡΑΞΙΑΣ 
2. ΒΕΛΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ και της ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΣ 
3. ΒΕΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ και της ΦΛΩΡΑΣ 
4. ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΦΡΑΖΕΣΚΟΥ και της ΦΛΩΡΑΣ 
5. ΚΑΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ και της ΑΝΝΑΣ 
6. ΚΟΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ και της ΑΝΝΑΣ 
7. ΤΣΙΠΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ και της ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 
8. ΦΟΥΤΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ και της ΦΛΩΡΑΣ

.

ΙΔΡΥΤΙΚΑ ΣΤΕΛΕΧΗ: 
ΜΑΡΙΑ ΝΑΔΑΛΗ – ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ – ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΜΠΙΖΗΣ – ΜΑΝΩΛΗΣ ΦΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ
.

.
.

.

 

Print Friendly, PDF & Email